Вівторок, 28 Травня, 2024

У Запоріжжі планують вирішити проблему з недобудовами

По всьому місту стоїть багато недобудованих будівель. У кожної з них своя історія. У Південному мікрорайоні Запоріжжя стоять кілька недобудованих багатоповерхівок. Їх у свій час почали будувати, люди вкладали кошти. Тепер у запоріжців, ні грошей, ні квартир. Більше на сайті zaporizhzhia-future.com.ua.

Міська влада вирішили розглянути усі можливі варіанти, аби люди все ж таки отримали довгоочікуване житло. Для цього у міськраді провели нараду.   

На двох вулиця Новокузнецькій та Нагнибіди п’ять років тому почали будувати багатоповерхівки, але будівництво досі не завершилося. На різних етапах будівельні роботи були «заморожені». Аби люди могли отримати житло, потрібні знову кошти, щоб ці будівлі добудувати.

Деякі квартири у цих недобудовах оплатили інвестори. Близько 50 людей брали участь у програмі «Доступне житло». Молоді люди вкладали кредитні кошти в рамках цієї програми, аби отримати житло для своєї сім’ї.

У минулому році міськвиконком вже створював робочу групу, яка повинна вирішити це питання.

Нині фахівці розглядають різні можливі варіанти, щоб добудувати ці об’єкти. Для цього потрібно змінити забудовника, зібрати усіх інвесторів, які вже вклали гроші.

КП «УКБ» може розірвати договір з минулим забудовником та провести конкурс, аби обрати нового. Для цього потрібно вирішити низку проблем, які виникли.

Крім того, на кожному представленому об’єкті будуть вирішувати конкретні питання. У них відрізняється кількість інвесторів, етапи будівництва та багато іншого.На нараді у міськраді вирішили, що до кінця січня розроблять план робіт по кожному з недобудованих об’єктів. Це дозволить розпочати необхідну роботу вже у лютому. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.