Середа, 24 Квітня, 2024

У Запоріжжі планують зробити капітальний ремонт школи №40

У Запоріжжі в рамках проєкту «Велике будівництво» виконають капітальний ремонт школи №40, що у Хортицькому районі. Деталі на сайті zaporizhzhia-future.

У 1978 році було побудовано запорізьку школу №40. Весь цей час у ній ніколи не робили капітальні ремонти. З роками матеріально-технічна база була застарілою і, звісно, не відповідала усім необхідним сучасним вимогам. Тому з’явилася необхідність найближчим часом оновити заклад та зробити його сучасним.

Тим паче, це єдина школа у Хортицькому районі, де вивчають поглиблено англійську мову. Всього у закладі навчається більше 900 учнів.

Міською владою було прийнято рішення додати запорізьку школу №40 до переліку «Великого будівництва» на наступний рік.

За інформацією Запорізької міськради, в рамках проєкту, капітальний ремонт закладу виконають не тільки всередині, але й з зовні. Тут планують зробити вентильований фасад, рулонну покрівлю, яка матиме утеплення. Замінять усі старі вікна на металопластикові, встановлять нові двері, замінять усі комунікації.

У харчоблоці та їдальні встановлять нове обладнання. Класи забезпечать новими меблями та іншим необхідним обладнанням. На території закладу з’являться нові спортивні поля для гри у баскетбол, гандбол, міні-футбол, встановлять різні вуличні тренажери та багато іншого.

Фахівці вже підготували всю необхідну документацію. Загальна вартість проєкту – 160 млн грн.

Ремонт виконуватимуть за співфінансування. Левова частка грошей буде виділена з державного фонду регіонального розвитку та 30% коштів – з міського бюджету.

Залишилося провести тендер, щоб обрати підрядну організацію для виконання робіт. Коли надійдуть кошти, на об’єкті одразу розпочнуть ремонтні роботи.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.