Субота, 22 Червня, 2024

Запоріжцям влаштують свято козацького Святого Миколая

Традиційно святкування дня Святого Миколая проведуть у запорізькому Кінному театрі. Для глядачів організують святкову виставу, з фотозоною та виступами місцевого колективу. Більше на сайті zaporizhzhia-future.com.ua.

Костюмований день Святого Миколая проведуть у Кінному театрі, що на Хортиці. Святкування буде у козацькому стилі. Там малечі розкажуть про історію цього свята, проведуть різноманітні цікаві конкурси, ігри. Також дітки зможуть розказати Святому Миколаю, як вони поводили себе впродовж року та отримають солодощі.

Прямо на місці можна буде написати листа та віддати його одразу Святому Миколаю. Також можна буде сфотографуватися з улюбленцем дорослих та дітей. Для цього організують спеціальну фотозону.

Для гостей заходу виступить запорізький колектив «Арт-стайл». Всюди будуть бігати казкові чортенята, янголята, які всіх забавлятимуть. Родзинкою заходу стане квест, під час якого діткам потрібно буде розшукати чарівну сніжинку, тому що без неї свято не може відбутися.

Доросли також не дадуть сумувати. Для них теж буде щось цікавеньке. Наприклад потрібно буде погодувати один одного варениками ложкою з довгою ручкою, випивши горілки, пройтися по колоді, різні хороводи та танці. А ще обиратимуть родину, яка прийде у найкращих святкових костюмах.

Найсміливіші зможуть взяти участь у майстер-класі від запорозьких козаків з володіння арбалетом, арапником або шаблею.

Звичайно, не обійтися і без виступу запорозьких козаків з новою програмою. Святкування буде 19 грудня об 11:00 на території Кінного театру «Запорозькі козаки». Програма триватиме впродовж чотирьох годин. Дорослий квиток коштує 200 грн, а дитячий – 100 грн.

Крім того у цей день від зупинки ЦІМЕЖ курсуватиме маршрутка зі спеціальним логотипом театру. Вона їздитиме з 10:00 до 10:40.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.