Вівторок, 28 Травня, 2024

У Запоріжжі реконструювали четвертий пологовий будинок

Ремонтні роботи розпочалися ще минулоріч, у 2020, проте тривають вони і досі. Деталі на сайті zaporizhzhia-future.com.ua.

Наразі більша частина них уже завершена, а саме: функціонує мала операційна гінекологічного блоку, також задля мінімізації ризиків ускладнень, викликаних інфекційними хворобами встановлено надсучасну вентиляцію, яка не лише постачає свіже повітря до палат, а й допомагає його очищати. Це приносить значну користь не тільки пацієнтам, а й співробітникам пологового, адже саме завдяки цій системі знижується ризик зараження гострими респіраторними хворобами.

Окрім того, продовжуються роботи у палатах сімейного типу задля більшого комфорту пацієнтів, це допоможе значно покращити умови знаходження у таких палатах.

Також ремонту зазнав і фасад пологового будинку, відтепер умови для перебування там майбутніх матусь точно стануть краще – щонайменше тепліше! Окрім утеплення, було проведено і ремонт водостічної системи.

Реконструкція приміщень здійснюється за фінансової підтримки Національної служби здоров’я України та міської ради. Вартість робіт на сьогодні складає близько дев’яти мільйонів гривень.

Але і тут не обійшлося без волонтерської допомоги – міський центр допомоги та Спілка молодих християн допомогли закупити обладнання. Це 7 ліжок для майбутніх та новоспечених матусь, пральна машина, сушка, холодильник для ліків тощо.

Наразі четвертий пологовий будинок – це сучасний медичний центр, у якому працюють лікарі-професіонали. Вони допомагають не тільки матусям та найменшим пацієнтам розібратися з нелегким процесом пологів, а й надають усіляку підтримку після народження.

Оскільки всі запорізькі пологові будинки атестовані до звання ЮНІСЕФ “Лікарня, доброзичлива до дитини”, лікарі та акушери тут на найвищому рівні можуть надати допомогу у взаємодії новоспеченої матусі та маляти.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.