Понеділок, 20 Травня, 2024

У Запоріжжі з’явився ще один дитячий будинок сімейного типу

У Запоріжжі з’явився десятий дитячий будинок сімейного типу, який створила Ірина Поваляєва. Далі на zaporizhzhia-future.

Всього у Запоріжжі було створено дев’ять будинків, у яких в родинах виховували прийомних дітей. Там їм створюють усі умови, аби вони відчували сімейний затишок та родинне тепло, чого не вистачає у дитячих будинках.

Своє тепло діткам вирішила подарувати запоріжанка Ірина Поваляєва. Жінка виховує власну 15-річну доньку. Але вона захотіла розділити родинний затишок ще дев’ятьма дітьми. Усі вони з двох родин, у кожній з них рідні брати та сестри. Раніше жінка не могла взяти під опіку дітей оскільки житлова площа не дозволяла.

За рахунок державної субвенції та міського бюджету Ірині виділили кошти на двоповерховий будинок. Саме там вони усі зможуть розміститися. Всього на цю домівку було виділено більше п’яти мільйонів гривень.

Цей будинок двоповерховий. У ньому розміщено шість кімнат, вітальня, велика кухня, є дві ванни. Встановлено 200-літровий бойлер, пральну машину, холодильник. Аби малеча відчували себе справжньою родиною, купили великий стіл та 12 стільців, щоб вони могли разом пообідати. Навколо будинку великий просторий двір, де діти будуть гуляти. По периметру висаджені різні рослини.

Також у помешканні є усі меблі, які потрібні родині та побутова техніка.  

Слід відзначити, що у Запоріжжі діє міська програма, в рамках якої усі будинки сімейного типу отримують матеріальну допомогу. Прийомні батьки отримують на кожну дитину, яку щойно влаштували, 5 тис. грн, аби купити усі необхідні першочергові речі. Надалі вони отримують по 7 тис. грн на комуналку та дозвілля дитини.

Родина вже оселилася у новому великому будинку та разом все облаштовує та проводить час. Ще Ірина отримала сертифікат на 25 тисяч грн, щоб купити усе необхідне.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.