Середа, 24 Квітня, 2024

В Дніпровському районі міста Запоріжжя відкрилася бібліотека

За адресою вул. Ладозька, 26 (Бородинський мікрорайон) нещодавно було відкрито після реконструкції бібліотеку. Більше на сайті zaporizhzhia-future.com.ua.

Тепер це не просто величезна кількість книг на полицях до самої стелі, а й чудове місце для сімейного відпочинку.

Відтепер у бібліотеці функціонує коворкінг, де кожен бажаючий зможе попрацювати, а для тих, хто жадає відпочинку після робочого дня встановлено пуфики та дивани для комфортного читання літератури. Окрім зовнішніх змін, відбулися і внутрішніх – оновлено книжковий фонд. Тепер жителі Дніпровського району зможуть ознайомитися з новими творами сучасної української та світової літератури.

Ця бібліотека була відкрита в 1983 році і з дати відкриття не бачила ремонту, тепер же відбулася заміна засобів електронного забезпечення, зміна концепції, повна реконструкція.

З бібліотекою “по сусідству” знаходиться художня школа, яка теж зазнала кардинальних змін. У школі відбувся ремонт навчальних кабінетів, заміна меблів, також закупили нові мольберти для молодих художників і зробили усе можливе для можливості експозиції дитячих робіт.

Кардинальних змін зазнав і екстер’єр закладів. Проклали нове асфальтне покриття та змінили ландшафт на території поблизу.

До кінця 2021 року планується відкриття оновлених бібліотек у Хортицькому та Шевченківському районах міста Запоріжжя.

Реконструкція закладів відбувається за програмою розвитку міських бібліотек з метою залучення більшої кількості містян до читання та відвідування культурних закладів.

Окрім того, активно запрошують брати участь у заходах для дітей, оскільки читання книжок допоможе малечі активніше розвиватися та вдосконалювати свої навички критичного мислення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.