Субота, 22 Червня, 2024

У Запоріжжі відкрили три додаткові пункти масової вакцинації

Вже четвертий день, як Запоріжжя перебуває у «червоній» зоні. У зв’язку з цим у місті посилили карантинні вимоги та відкрили додаткові пункти масової вакцинації. Більше читайте на сайті zaporizhzhia-future.com.ua.

За останній тиждень у місті відкрили шість таких пунктів. Ще три центри вакцинації з’явилися сьогодні, 21 жовтня, у гіпермаркетах «Епіцентр» на вулиці Запорізькій, 1-в, на Нікопольському шосе, 27, та Оріхівському шосе, 1-є. Тут можна зробити щеплення трьома вакцинами: AstraZeneca,  Pfizer, CoronaVac.

Ці пункти працюють щоденно з 8:00 до 20:00. Щоб вакцинуватися, можна звернутися до реєстратури однієї з міських лікарень: №2, №5, №8 та №9, до свого сімейного лікаря або просто прийти до пункту вакцинації.

Також можна зареєструватися через сайт департаменту охорони здоров’я міськради або через сайт helsi.me. з собою потрібно взяти паспорт та ідентифікаційний код.

Незважаючи на те, що у місті збільшують кількість пунктів, де містяни можуть вакцинуватися, на деяких все ж таки є певний ажіотаж.

Наприклад, у Бородінському мікрорайоні. Кілька днів тому відкрили такий пункт, проте там велика черга серед бажаючих зробити щеплення.Як зазначив голова ЗОДА Олександр Старух, щоденно у Запорізькій області вакцинується понад 12 тисяч людей. Це дуже хороший показник. Очільник області впевнений, що такими темпами за два місяці вдасться вакцинувати 70% дорослих людей. А це в свою чергу дозволить послабити карантинні обмеження. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.