Вівторок, 28 Травня, 2024

У запорізькому парку оселилися казкові герої з квітів

До Дня міста на каскаді фонтанів «Радуга» встановили квіткові композиції.

Жителі та гості міста протягом кількох тижнів можуть прийти сюди та зробити яскраві світлини з героями різних мультфільмів і казок, відчути себе рок-зіркою біля квіткової гітари, стати на «танцпол» разом з єдиноріжком і багато іншого. Деталі на сторінці zaporizhzhia-future.com.ua.

Таку красу створили працівники КРБП «Зеленбуд». Близько ста комунальників протягом місяця готували ділянку, робили підкормку газону, а вже в останній тиждень монтували всі експозиції.

У цеху зеленбудівці розробляли макети, працювали з металевими конструкціями, все необхідне фарбували, з картону робили каркаси, з тканини шили різні елементи.

Для композицій використали понад п’яти видів квітів, найбільше – хризантеми різних кольорів. Саме вона вважається осінньою квіткою. Всього використали у горщиках п’ять тисяч квітів та ще з трьох тисяч квітів взяли лише бутони. 

За словами директора КРБП «Зеленбуд» Олексія Анохіна, усі композиції морозостійкі та довго простоять. Але все залежить від того, щоб містяни бережно ставилися до цих фігур. У минулі роки були випадки, що крали квіти, затоптували деякі елементи.

Комунальники розбирають ці композиції, коли вони виглядають не презентабельно. Зазвичай це в середньому два тижні. Олексій Анохін зазначив, що в минулому році вже на другому тижні композиції зазнавали постійного акту вандалізму. 

Крім того, біля композицій чергують поліцейські, які слідкують, щоб нічого не ламалося.       

У цьому році на «Радузі» чергують правоохоронці. Проте, на вихідних деякі конструкції вже були повалені. Люди навіть не зважають на табличку з написом «по газону не ходити».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.