Середа, 1 Травня, 2024

Лікування і профілактика захворювань сечовивідних шляхів. Про що варто знати?

Яскравим прикладом такого захворювання є цистит – запалення сечового міхура. Захворювання супроводжується дискомфортом, сильним болем під час сечовипускання. При цьому в сечі (неприємного запаху, мутного кольору) можуть бути присутні сліди крові. Жителі Запоріжжя зможуть на сайті https://apteka911.ua/ua/drugs/kanefron-n-d9259 придбати ліки, які полегшать ваш стан.

Чому виникає цистит?

Загалом, виділяють декілька причин:

  • розвиток гострих інфекцій сечовивідних шляхів. Це може бути кишкова паличка, збудники венеричних хвороб, тощо;
  • тригером може стати неправильна гігієна. Мова йде про використання агресивних мийних засобів для тіла, спреїв для інтимної гігієни. До цієї категорії відносять також ароматні пінки та кульки для ванни;
  • здатні спровокувати виникнення гострого циститу застосування сперміцидних гелів, кремів (для контрацепції);
  • розвиток даного захворювання може бути спричинене методами терапії чи побічною реакцією на певні ліки;
  • переохолодження, переповнення сечового міхура. Негативно впливають на стан здоров’я, провокуючи розвиток циститу, тривале сидяче положення (в офісних працівників). У групі підвищеного ризику знаходяться люди із хронічними закрепами.

Які ліки допомагають при циститі?

Одним із дієвих лікарських засобів є Канефрон Н. Фітопрепарат користується популярністю завдяки фармакологічним властивостям рослинних компонентів, а саме трави золототисячника, кореню любистку, листя розмарину. Кожна складова у комплексі допомагає зменшити спазм та біль, значно уповільнює запальний процес, пришвидшує об’єм сечі, славиться антибактеріальною дією.

Лікарі призначають Канефрон Н для лікування та профілактики гострого та хронічного циститу. Додатковими рекомендаціями при лікуванні захворювання є дотримання водного балансу, тобто споживання достатньої кількості рідини задля нормалізації видільної функції сечових шляхів.

Фітопрепарат знімає гострі симптоми захворювання, проте лікарський засіб радять й після цього приймати ще 2-4 тижні згідно з інструкцією і рекомендаціями лікаря.  

Профілактика

Цікаво те, що профілактика виникнення циститу в жінок, вагітних, чоловіків, дітей буде відрізнятися. Варто розглянути кожний із варіантів.

  1. Профілактика для дівчат та жінок складається із наступних пунктів: гігієна статевого життя (особливо у період менструацій), особиста гігієна (вибір безпечних засобів догляду), душ замість ванни (не варто зловживати). За статистикою, приблизно у 10% жінок будь-якого віку розвивається хронічна форма циститу.
  2. Ризик захворіти у вагітних жінок зростає через зміну гормонального стану та знижений імунітет. До порад профілактики захворювання відносять: контроль використання засобів гігієни, теплий, зручний одяг і взуття, вправи Кегеля, прогулянки.
  3. Менш схильними до розвитку циститу є чоловіки. Для зменшення ймовірності виникнення захворювання чоловікам радять притримуватися здорового харчування та кожного дня споживати достатню кількість рідини.
  4. Профілактикою для маленьких дітей є вчасна заміна підгузок (якісних та гіпоалергенних, які не викликають подразнення).

Жителі Запоріжжя зможуть придбати ліки від циститу і не тільки на сайті Аптеки 911. Зручне онлайн-замовлення, цілодобова підтримка та вигідні ціни – все це значно полегшить турботу про стан свого здоров’я.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.