Субота, 13 Липня, 2024

Аварія на Бородинській. Як відреагував голова ОДА та куди зник водій

1 лютого о 19:40 на вулиці Бородинській маршрутне таксі №81 зіштовхнулось з бетонним стовпом. Сила удару була достатньо сильною аби повалити стовп та продавити передню частину транспорту. У маршрутному таксі на час зіткнення було близько 20 пасажирів. 6 пасажирів одразу були відправлені до п’ятої міської лікарні з різної тяжкості травмами. Очевидці повідомляли що одразу після аварії водій втік. Наразі місце знаходження водія невідомо, поліція вже становила особу чоловіка 1987 року народження. Досі є актуальною версія про можливе знаходження водія у стані наркотичного або алкогольного сп’яніння пише “zaporizhzhia-future.com.ua“.

Після отриманої першої допомоги, 13 постраждалих одразу були відправлені додому.

Поліція відкрила кримінальне впровадження за першою частиною 296 статті КК України. (Хуліганство, або іншими словами грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, яке супроводжується зухвалістю або винятковим цинізмом)

Голова Запорізької ОДА Олександр Старух відреагував на подію у Facebook, написавши що 4-го лютого проведе нараду з участю представників поліції та власника компанії перевізника.

Голова також побажав найскорішого одужання усім постраждалим, нагадав про небезпеку вживання алкоголю за кермом та запросив власників фірм-перевізників на «серйозну розмову».

Вже в котре в Запоріжжі постає питання доцільності використання маршрутних таксі як основного громадського транспорту в місті. Окрім інфраструктурних проблем з навантаженням трафіку з’являються й прецеденти, вони демонструють небезпеку аварій транспорту, який не пристосований для пасажироперевезення та є більше компромісом, аніж розв’язанням проблеми. Використання вантажного транспорту для перевезення людей не тільки є незаконним, але й несе небезпеку життю містян та жителів області.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.