Середа, 24 Квітня, 2024

Аутсорсингові ІТ компанії із Запоріжжя

Останніми роками у нашому індустріальному місті інформаційні технології почали переважати на ринку праці. Оскільки з’явились безліч організації для реалізації своїх ідей. Одними з таких є аутсорсингові компанії, які спеціалізуються на підрядництві, себто, вони “надають в оренду” персонал, який розв’язує проблеми клієнтів. Таких фірм у Запоріжжі дуже багато, однак все одно є сумніви в яку ліпше працевлаштуватися. Для збереження вашого дорогоцінного часу, рекомендуємо прочитати поточну працю – топ аутсорсингових компаній міста: історія заснування, спеціалізації, соціальний пакет та можливості для робітників – читайте далі на zaporizhzhia-future.com.ua.

PixelTeh

Початок історії аутсорсингової компанії із Запоріжжя заслуговує екранізації у фільмах, адже заснували її 2 хлопці у 2007 році, без офісу та фінансових можливостей, але озброївшись вірою з часом у них вдається втілити мрію у життя. Сам проєкт згуртував запорізьких ентузіастів, завдяки їхній соборності, корпоративній культурі та прагненню досягти кращих результатів – бізнес виріс у геометричній прогресії. 

Тяжка праця була не даремною, оскільки без неї не було б у майбутньому продуктово-аутсорсингової компанії у місті, а також організація забезпечує комплексним, індивідуальним, веб-мобільним програмуванням для міжнародних клієнтів зі США, Канади, Австралії та Великобританії.

Працівники допомагають клієнтам досягати цілей, надаючи послуги веб-розробки зовнішнього, внутрішнього та повного стека: “PHP”, “Python”, “React.js”, “Vue.js”, “Node.js”. 

Місцева компанія чекає у своїй команді відповідальних та надійних робітників, справжніх професіоналів своєї справи, які мають велике бажання розвиватися у цій сфері й мотивувати своїх колег у досягненні спільних цілей.

Від себе вони пропонують: гнучкий графік та формат роботи, можливість вибрати зручний час роботи, (за офіційним графіком – починаючи з 8.00 до 11.00) працювати в офісі або віддалено – за бажанням. А також запорізька аутсорсингова фірма дає змогу вибрати змішаний тип роботи. У випадку ментального перегорання можна взяти відпустку – 15 робочих днів на рік, необмежену кількість оплачуваних лікарняних.

Компанія одна з найкращих у місті – тут є все для комфортної праці: просторе робоче місце, ігрова кімната з тенісом, футболом та спортивним спорядженням, окриляюча кухня з їжею, кавою тощо. Лаунж зона для колективного відпочинку, куріння кальянів під час обговорення цікавих тем. Або ж вільний час можна провести ще продуктивніше і корисніше – шліфувати свої скіли. Компанія у цьому допомагає своїм співробітникам організовуючи корпоративне онлайн навчання на сайтах: “coursehunter.net”, “laracasts.com”, “egghead.io” з різних сфер. Також є можливість відвідувати заняття англійської в офісі та онлайн з носіями мови від рівня Elementary до Upper-Intermediate.

Redwerk

Запорізько-києвська аутсорсингова компанія була заснована у 2005 році

більшість працівників дислокуються у Запоріжжі і Києві. Вважається однією з найстаріших ІТ-компаній у місті. Основний орієнтир роблять на SaaS-продуктах. Організація за весь час свого існування досягла немалого успіху, і має чим похвалитися: розробляли проєкт який функціонує в кімнатах голосування Європарламенту, створили застосунок для замовлення репетитора дітям, а також систему для архівації та відтворення контенту вебсайтів з можливістю використовувати архівовану копію як доказ в суді тощо. Основний стек компанії: “NET”, “Python”, “Java”, “PHP”, “Node.js”, “Angular”, “Vue.js, “React, “iOS”, “Android”.

Якщо ви хочете стати робітником такого товариства, то спочатку доведеться пройти стажування для працевлаштування на позиції – джуніор. Однак, коли ви будете офіційно працювати відкриються ще купа можливостей: 24 дні відпустки, 14 днів лікарняних, 50% компенсації відвідування профільних подій, оплачувані заняття з англійської, тренажерний зал, завтраки і обіди в офісі, гнучкий графік роботи.

S-PRO

Наступна запорізька IT компанія має найменший штат працівників у місті – 90. Загально українська аутсорсингова компанія, була заснована у 2014 році, крім Запоріжжя, ще 130 спеціалістів працюють по всій Україні. Спеціалізується у сферах “AI”, “Big Data”, “ML”, “Blockchain”, “Business Solutions” тощо. Славиться своїми відомими проєктами: “TSO”, “Millennium Mat Company”, “Libify”, “Rehegoo”, “Mevo”. Майбутні робітники мають змогу оформити медичну страховку для “лідів” і “хедів”, понад 10 днів лікарняних в рік зі 100% оплатою, і більше місяця на рік можна – не працювати, якщо є проблеми зі здоров’ям, при цьому здійснюється оплата 50% зарплатні, відпустка нараховується індивідуально, в середньому 15 днів. Ще в цей пакет – роботи мрії входить додаткові масаж спини в офісі, компенсація 50% на освітні заходи і конференції. Стажування оплачується з “React.js” і “React Native”.

Face IT

У 2009 році запорізька аутсорсингова компанія вийшла на ринок праці, і з того моменту має понад 112 спеціалісті у місті. Спеціалізуються здебільшого на “аутсорс”, але є й “аутстаф”. Талановиті місцеві ентузіасти розробляють і свої продукти одним із найвідоміших – гра “Summer Catchers”. Стек технологій фірми: “RoR”, “PHP”, “JS”, “Java”, “iOS”, “Android”. Як і у вищезгаданих компаніях тут теж для майбутніх фахівців є можливість взяти оплачувані лікарняні, понад 24 дні відпустки, і, звичайно, безкоштовні заняття з англійської. Періодично аутсорсингова організація проводить курси з “RoR”, часто “Face IT” стає хабом, щоб місцеві здобувачі освіти мали змогу проходити практику в одній з найкращих компаній Запоріжжя.

Freshcode

І остання аутсорсингова компанія, була заснована відносно недавно – у 2014 році, з того часу майже 100 спеціалістів працюють у Запоріжжі та ще 5 працюють віддалено.

Співпрацює і з креативними стартапами, і з проєктами рівня “Eurovision”, “Total”, “KPMG”. Основна спеціалізація організації пов’язана з автоматизацією бізнесу, створенням різних платформ, систем обліку, веб і мобільною розробкою. Клієнти компанії дуже різноманітні: є з медицини, фармацевтики, сфери нерухомості, e-commerce, рітейлу, освіти та інших бізнес-доменів. Базовий стек: “JavaScript”, “Node.js”, “Vue.js”, “React”, “NET” та “Clojure”.

У соціальний пакет для майбутніх спеціалістів входить аж 15 робочих днів відпустки та 10 днів лікарняних на рік. Якщо не вдалося реалізувати власні профільні івенти, то “Freshcode” частково компенсує ваші витрати. Крім того, керівники дають змогу необмежену кількість днів віддалено працювати, а ще отримати знижку на курси з англійської. Єдиним мінусом є відсутність медичного страхування, однак компанія над цим працює. Як і “Face IT”, так і “Freshcode” співпрацює з вишами, щороку запрошує талановитих студентів на тритижневі стажування по “JavaScript”, а також на навчання функціональному програмуванню “Clojure”. Мають зв’язки із кафедрою програмних засобів «Запорізької політехніки», тому поспішайте надсилати свої резюме, адже кількість місць на стажування обмежена. На базі компанії функціонує комерційний навчальний центр з вивчення програмування з нуля Freshcode Training.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.