Вівторок, 28 Травня, 2024

Назад до ям. Як руйнують збудовані дороги на Запоріжжі.

Як то кажуть, наша пісня гарна й нова – починаймо її знову. І цей чудовий принцип, без сумніву, можна застосувати практично в будь-якій сфері життя сучасного українця. Взяти хоча б, наприклад, широко розрекламоване (якщо не сказати – розпіарене) «Велике будівництво», яке за фактом виявилося всього лише узаконеним «розпилом» антикоронавірусного бюджету країни. Як кажуть, Запорізька область впоралася на «відмінно», більше всіх кілометрів доріг за літо побудували. Ну і що, що в розпал епідемії ковіду в нашій обласній інфекційній немає жодного апарату ШВЛ такого класу, який дозволив би лікувати особливо запущені і важкі випадки. Це ж дрібниці життя, чи не так? Ну і навчальним закладам теж не в повному обсязі перепали від місцевої влади так необхідні зараз антисептики з масками. Це теж дрібниці. Адже дороги потрібні і важливі. Далі на zaporizhzhia-future.

Слово про дороги

До речі, вони дійсно важливі. І, якщо вже побудували їх за державні гроші (не запитавши, до речі, думки громади, на що їх краще витратити), то логічно було б їх берегти. Але ні – і тут не все так однозначно. Наприклад, вчора, 7 вересня, на одній з новеньких і гладеньких доріг Запорізької області затримали фуру, чий вага була більша від норми в 20 (!!!) разів. Тобто уявіть собі – на дорогу виїжджає і розбиває її фура, що має вагу двадцяти, але прибуток приносить одній цілком конкретній і зацікавленій особі. За словами водіїв великих вантажівок, унікальність моменту не в тому, що такий транспорт виїхав на дороги, а в тому, що його зупинили, зважили, і своєрідно «публічно відшмагали».

В чиї посадові обов’язки входить контролювати стан новозбудованих доріг і справну роботу вагових станцій на всьому шляху проходження фур? Чому порушники спокійно користуються тим, що зроблено для громади? Скількох порушників таки притягли до відповідальності і яка сума надійшла до бюджету у вигляді штрафів, сплачених ними? А, ви теж цього не знаєте? Судячи з усього, не знають цього і чиновники, оскільки така інформація у відкритому доступі відсутня.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.