Вівторок, 28 Травня, 2024

У центрі Запоріжжя триває ремонт внутрішньоквартальних доріг

У Запоріжжі в дворах багатоповерхівок проводяться ремонти доріг. Чергові роботи тривають в Олександрівському районі. Деталі на сайті zaporizhzhia-future.com.ua.

У центрі Запоріжжя продовжують ремонти доріг. У цьому році на такі цілі з міського бюджету виділено близько трьох мільйонів гривень. Всього за ці кошти вдалося відремонтувати 4 100 кв м доріг.

Ремонт роблять на вулицях Поштовій, Жуковського, Українській та проспекті Соборному.

Але на одній із сесій міськради, яка відбулася у вересні, депутати виділили додаткові кошти. Тоді на ремонт внутрішньоквартальних доріг додалося ще три мільйони гривень. Вже після цього були проведенні тендери, уклали договори з переможцями і підрядники розпочали ремонтні роботи, які проводять на вулицях Запорізькій, Жуковського та Українській.

За інформацією керівника Олександрівської РА Валерія Мостового, у деяких дворах вулиці Жуковського збереглися бруківка, яка була під асфальтом. Тому у підрядників виникли проблеми з фрезеруванням, частину робіт виконували вручну. На ділянці демонтували старе покриття і почали укладати новий асфальт. У деяких місцях замінюють бордюри та поребрики. Надалі укладатимуть нове покриття до входу у під’їзд.

Коли завершиться ремонт на Жуковського, ремонтники перейдуть на вулицю Базарну. Керівництво району зазначає, що до кінця року планують відремонтувати 8 тис. кв м внутрішньоквартальних доріг. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.