Вівторок, 28 Травня, 2024

Нова запорізька Набережна: що там буде?

Запорізьку Набережну влітку можна сміливо назвати другим центром міста, адже саме там зосереджена чисельна кількість людей. Ну, а куди подітися від пилу, асфальту, безмежної спеки? Звісно на Набережну! Однак наразі запорізька Набережна не може похвалитися нічим, окрім Центрального пляжу, однак і він часто піддається критиці з боку містян: недостатньо тентів, немає оренди шезлонгів, брудний пісок, вода. Детальніше про це читайте на сайті zaporizhzhia-future.com.ua.

Але чи доцільно використовувати немаленьку прибережну зону лише для пляжу і закладів громадського харчування? Про це говорив нідерландський архітектор Фулко Трефферс під час свого візиту до Запоріжжя, ми писали про це раніше.

І ось сталося! Перший заступник мера Олександр Власюк опублікував на своєму акаунті у Фейсбук відео, в якому презентував ескіз проекту Набережної. На відео можемо побачити, що планується будівництво велосипедних доріжок, оглядових майданчиків, увагу також приділили і створенню паркувальної зони. Окрім цього, обіцяють створення зони для активного відпочинку та зони для дитячих розваг. Також господарі пухнастиків матимуть змогу вигуляти свою тваринку – для цього буде побудований спеціальний парк.

Для того, щоб Набережна не була лише сезонним місцем для відпочинку, планується будівництво променадів, де кожен бажаючий матиме змогу прогулятися і подивитися на чудову зелену зону. А для спеціально любителів поїсти на пляжі  зона барбекю.

Нова Набережна має стати пречудовим місцем для відпочинку як дорослих, так і дітей, оскільки кожен зможе знайти для себе розвагу за віком та інтересом.

Ремонт Набережної буде здійснено у рамках проєкту від офісу Президента “Велике будівництво”, за даними “Prozorro” вартість робіт складатиме 118 314 111 грн.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.