Вівторок, 28 Травня, 2024

У Запоріжжі запроваджено нові обмеження на проїзд у громадському транспорті

Згідно з рішенням місцевої влади, скористатися трамваями, автобусами, маршрутками та тролейбусами зможуть лише ті громадяни, які мають або негативний ПЛР-тест (допускається й негативний експрес-тест), або довідка, що підтверджує одужання від коронавірусу, або сертифікат про вакцинацію (однією чи двома щепленням). Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради, пише zaporizhzhia-future.com.ua.

Такі обмеження не поширюються на осіб віком до 18 років. Контролюватимуть виконання цих заходів спеціальні мобільні групи. Міський департамент з питань транспорту поінформував перевізників про нововведення.

З 18 жовтня у Запоріжжі діє “червоний” режим через підвищену небезпеку поширення COVID-19. До останнього часу пільговикам було заборонено проїзд у трамваях, автобусах, маршрутках і тролейбусах у періоди 6:00-10:00 та 15:00-19:00. Контроль здійснювала поліція.

Представники інших соціальних категорій могли скористатися громадським транспортом без негативного ПЛР-тесту, сертифікату про вакцинацію та довідки з місця роботи.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.