Середа, 24 Квітня, 2024

Оновлення Запорізької обласної лікарні. Новації та старі проблеми

Запорізька обласна лікарня це масивний медичний комплекс розрахований на 776 ліжок, водночас він є і науково-практичною базою для запорізьких навчальних медичних закладів. Для області та міста, особливо в час пандемії, він має стратегічне значення. Далі на zaporizhzhia-future.

Наразі, основні корпуси лікарні були відремонтовані аби відповідати новим стандартам зазначених у медичній реформі. Проте у лікарні досі залишається проблема застарілого і місцями пошкодженого фасаду. Нещодавно почався ремонт
стін операційного блоку. Новий фасад є не тільки утепленням для стін, а й декоративним елементом будівлі. Дизайн та колористика узгоджені зі стилем інтер’єру відділень.

Будівельні роботи продовжуються без зупинок вже понад місяць

Проте територія біля лікарні досі продовжує страждати від напівґрунтових доріг, стихійного ринку та невнормованого паркінгу. Одразу біля лікарні також можна побачити алею з аптек та фастфуд кіосків. Біля імпровізованих МАФів ходять безпритульні тварини. В порівнянні внутрішнього двору клініки та її околиць можна стверджувати про необхідність ремонту та унормовування всієї території. МАФи та стихійний ринок лише погіршує ситуацію з дотриманням санітарних норм у лікарні, оскільки більша частина їх клієнтів це медпрацівники, студенти, пацієнти та їх рідні.  

Окрім цього є й проблема зі сміттям на території. Чимало його збирається за МАФами й з часом воно починає поглинатись ґрунтом. При тому що більша частина поміченого сміття є поліетиленовими пакетами, одноразовим посудом та обгортками. Найбільшу загрозу становлять помічені одноразові маски, для них існує спеціальний тип утилізації, який тут не використовується.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.