Середа, 24 Квітня, 2024

Фасад будинку Лещинського звільнили від реклами

8 лютого співробітники департаменту архітектури та містобудування Запоріжжя, поділились результатами робіт з очищення фасаду будинку Лещинського, що знаходиться в Олександрівському районі, від рекламних вивісок. Далі на zaporizhzhia-future.

Будинок Лещинського за адресою Соборний, 52 це архітектурна пам’ятка регіонального значення. Оскільки вивіски порушували архітектурний стиль, закриваючи собою його елементи, архітекторами для підприємців був створений посібник для розміщення вивісок які б не руйнували стиль вулиці та будинку.

Проте, не всі підприємці були згодні з нормами, це й стало причиною для конфлікту з комунальниками. До того ж не тільки вивіски виходили з норм, деякі заклади на першому поверсі перефарбовували фасад, що суворо забороняється й руйнує історичний вигляд.

Начальник інспекції з благоустрою, Віталій Лисенко, сказав що підприємці мали майже два роки аби виправити ситуацію самостійно, але вони нею не скористались.

Головний художник департаменту архітектури та містобудування Артем Єременко, своєю чергою, висловив сподівання, що у майбутньому посібник-інструкція до будинку не буде зневажатись орендаторами та будинок залишить свій оригінальний вигляд.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.