Субота, 13 Липня, 2024

У центрі Запоріжжя облаштовують новий сквер

Оновлений сквер з’явиться в Олександрівському районі Запоріжжя. На нього з міського бюджету виділили півтора мільйони гривень. Далі на zaporizhzhia-future.

На вулиці шкільній стоять новобудови. Неподалік від них була занедбана територія, яка нагадувала пустир. Щоденно по цій ділянці проходить багато людей. Крім того, поруч ще й розміщено дитячий майданчик. Тому жителям довелося звертатися до райадміністрації.

Тепер на площі 1 га триває реконструкція. Тут з’являться нові газони, лавки, безпечні тротуари, сучасне освітлення та багато іншого. Усі ремонтні роботи розпочали на початку тижня.

Всього на цій ділянці планують укласти 700 квадратних метрів тротуару. Зараз все очистили та підготували для засипання доріжки, завезли сипучий матеріал. Незабаром розпочнуть встановлювати бордюри, а вже потім почнуть укладати плитку.  

Підрядник обіцяє до кінця місяця доробити основні роботи та почати встановлювати малі архітектурні форми, а також встановити гільзи для освітлення.   

Вже на початку наступного року підрядники підключать освітлення не тільки у сквер, але й на дитячому майданчику.  На всі роботи з міського бюджету виділили 1,5 мільйони гривень. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.