Вівторок, 28 Травня, 2024

Новий етап у будуванні запорізьких мостів. Перші випробування та результати

На будмайданчику запорізьких мостів триває фінальний етап будівництва. Найвідоміший український довгобуд нарощує темп будівництва. Робітники довгий час працюють цілодобово, 7 днів на тиждень, пише “zaporizhzhia-future.com.ua“.

А 13 грудня 2020 року сталась значна для історії міста подія – конструктори, будівельники та представники технічного нагляду зробили перші випробування автотранспортної магістралі. Вони складались з перевірки стану мосту через проїжджання по ньому 6 вантажівок, кожна з яких важила 36 тонн. Пізніше міст випробовували вже 8 таких вантажівок. Контролювали процес дві групи технічного нагляду, геодезисти підрядної організації ТОВ «ОНУР». Усі заміри показали що спорудження №5 – під’їзд до балокового мосту, цілком готове до введення в експлуатацію.

«Результати відповідають розрахунковим показникам. Розбіжність не перевищує помилки вимірювання», — повідомив Олександр Шандиба, голова Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

18 грудня на каналі «Велике будівництво» на Youtube було опубліковане коротке відео з кадрами останніх проведених робіт. У матеріалі показане укладання асфальту, транспортування металевих конструкцій, загальна панорама готової ланки мостів.

Слід нагадати що завершення будування запорізьких мостів це пріоритет №1 у Національній програмі «Велике будівництво». Вартість проєкту сягає 11,9 млрд грн. Олександр Кубарков 17 листопада звітував про можливий запуск частини мосту яка б поєднала Бабурку з островом Хортиця вже в кінці грудня цього року. Повністю мости завершити планують максимум за 4 роки, але є мета завершити будівництво всього за 2.  «Я персонально відповідаю за кожну витрачену гривню у цьому році. Будь-які спекуляції закінчаться спекуляціями, а побудовані дороги залишаться на десятиліття.» – додав голова Укравтодору.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.